Godziny Godziny rektorskie 23 i 24 maja, dzień rektorski 25 maja

Godziny rektorskie 23 i 24 maja, dzień rektorski 25 maja

W związku z organizacją Juwenaliów Gdańskich Rektor Politechniki Gdańskiej ustanowił dzień 25 maja 2018 r. dniem rektorskim. Tego dnia zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych zostają odwołane. Zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów niestacjonarnych odbywają się zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem zjazdów i planem zajęć.

UROCZYSTE UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW UKOŃCZENIA STUDIÓW obronionych w roku akademickim 2017/2018

UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW UKOŃCZENIA STUDIÓW obronionych w roku akademickim 2017/2018

Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprasza na UROCZYSTE WRĘCZENIE DYPLOMÓW UKOŃCZENIA STUDIÓW obronionych w roku akademickim 2017/2018, które odbędzie się 9 czerwca 2018 roku (sobota) o godz. 11.00 w Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej przy ul. G. Narutowicza 11/12 w Gdańsku

Zapraszamy Zapraszamy na nowo otwarte studia I stopnia w języku angielskim

Zapraszamy na nowo otwarte studia I stopnia w języku angielskim

Od 01.10.2018r. ten tradycyjny i wiodący kierunek studiów na WYDZIALE MECHANICZNYM Politechniki Gdańskiej realizowany będzie w systemie CDIO (Conceive, Design, Implement and Operate), całkowicie w języku angielskim. Kierunek ma na celu pro-przemysłowe i nowoczesne przygotowanie kandydata do wymagającego rynku pracy.

Bioeconomy Bioeconomy in the South Baltic Area: Biomass-based Innovation and Green Growth (BioBIGG) Conference Business potentials for SMEs within the bioeconomy

Bioeconomy in the South Baltic Area: Biomass-based Innovation and Green Growth (BioBIGG) Conference Business potentials for SMEs within the bioeconomy

W dniu 24 maja 2018r. w Sali 300 Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej odbędzie się konferencja organizowana w ramach projektu „Bioekonomia w obszarze Południowego Bałtyku: Innowacje oparte na wykorzystaniu biomasy i rozwoju terenów zielonych„ (BioBIGG).

Oferta Oferta pracy - Biuro Rzeczoznawcze Pachucki


Rzeczoznawca techniki motoryzacyjnej i maszynowej Załączone pliki ...

Europejska Europejska Noc Muzeów na Politechnice Gdańskiej

Europejska Noc Muzeów na Politechnice Gdańskiej

Kampus Politechniki Gdańskiej skrywa niezliczone tajemnice, które każdy będzie mógł odkryć już 19 maja. W godzinach 19.00–1.00 na terenie naszej uczelni czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych specjalnie z okazji Europejskiej Nocy Muzeów, a wszystkie one dostępne będą bezpłatnie.

Program Program stażowy "Energia dla Przyszłości"

Program stażowy "Energia dla Przyszłości"

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące programu stażowego „Energia dla Przyszłości” W trakcie prezentacji, prowadzonej przez kilku uczestników poprzedniej edycji programu, zostaną omówione m.in. struktura programu, jego regulamin, sposób prowadzenia rekrutacji. Stażyści chętnie odpowiedzą na każde pytanie.

Studentka Studentka Wydziału Mechanicznego wśród zwyciężczyń konkursu na najlepszą pracę pt. „Potencjał kobiet w świecie technologii”.

Studentka Wydziału Mechanicznego wśród zwyciężczyń konkursu na najlepszą pracę pt. „Potencjał kobiet w świecie technologii”.

Pani Magdalena Wójcik znalazła się wśród Zwyciężczyń konkursu na najlepszą pracę, która najlepiej przedstawiła temat „Potencjał kobiet w świecie technologii” (praca: https://www.kobietytezpotrafia.pl/) organizowaną przez firmę Siemens i fundację Perspektywy pt. „Inżynierki 4.0”

Grupa Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Po raz trzeci rusza programem stypendialny „Kierunek Grupa GPEC”. Program dedykowany jest studentom Politechniki Gdańskiej. Najzdolniejsi, na czas studiów mogą uzyskać grant finansowy, a po ukończeniu edukacji pracę u lidera branży ciepłowniczej na Pomorzu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

XXVII XXVII Międzynarodowa Konferencja Studentów

XXVII Międzynarodowa Konferencja Studentów

Problematyka poruszana podczas tegorocznej edycji będzie dotyczyć: • inżynierii rolniczej i leśnej, • energetyki odnawialnej • ekonomicznych aspektów produkcji.

„Nowe „Nowe technologie dla dziewczyn”

„Nowe technologie dla dziewczyn”

Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel prowadzą program stypendialny „Nowe technologie dla dziewczyn”. Celem tego programu jest zachęcenie dziewczyn do zainteresowani nowymi technologiami oraz pomoc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej i nauce.

Zaproszenie Zaproszenie na wykład pt. ,, Zastosowanie promieniowania jonizującego w syntezie, modyfikacji oraz sterylizacji nowoczesnych biomateriałów”

Zaproszenie na wykład pt. ,, Zastosowanie promieniowania jonizującego w syntezie, modyfikacji oraz sterylizacji nowoczesnych biomateriałów”

W ramach popularyzacji tematyki biomateriałów Koło Naukowe ’Materiały w Medycynie’ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład pt. ,, Zastosowanie promieniowania jonizującego w syntezie, modyfikacji oraz sterylizacji nowoczesnych biomateriałów”, który wygłosi P. mgr inż. Kamila Szafulera z Międzyresortowego Instytutu Techniki Radiacyjnej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej.

Konkurs Konkurs Czerwonej Róży 2018

Konkurs Czerwonej Róży 2018

Wnioski należy złożyć do Dziekanatu WM do 20.04.2018 r. (studenci, koła naukowe, organizacje studenckie) - wnioski zostaną zaopiniowane przez Prodziekana ds. Kształcenia i przekazane przez Dziekanat do Kapituły Konkursowej.

Oferta Oferta pracy - AJ Fabryka Mebli


Specjalista ds. zarządzania jakością Załączone pliki ...
Wyświetlanie 1 - 15 z 660 rezultatów.
z 44