Grupa wyjazdowa:

Grupa utrzymuje ścisłe kontakty z firmami zainteresowanymi współpracą z naszym Kołem,    a także wspiera rozwijanie kontaktów zawodowych pomiędzy studentami. Jesteśmy również elementem wspierający dla innych grup w zakresie nawiązywania kontaktów ze specjalistami technicznymi, umożliwiając rozwój realizowanych projektów.

Organizuje wyjazdy do firm, na targi naukowe oraz inne przedsięwzięcia, gdzie istnieje możliwość podniesienia poziomu wiedzy oraz szerszego zaznajomienia się z przemysłem. Ponadto, jesteśmy odpowiedzialna za wyjścia i wyjazdy integracyjne dla członków koła.

Celem naszej grupy jest nie tylko zdobywanie umiejętności twardych, ale też szlifowanie umiejętności miękkich. Stawiamy na nasz rozwój i zdobywanie doświadczenia w nawiązywaniu kontaktu z firmami zarówno mailowo, telefonicznie jak i na spotkaniach. 

Plany działania to organizacja średnio dwóch wyjazdów o powyżej przedstawionej tematyce w ciągu miesiąca przez czas trwania roku akademickiego, a także kilku wyjść integracyjnych dla członków koła.