Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu do wieczności

ś †  p

dr inż. Tadeusza Matuszka

emerytowanego nauczyciela akademickiego Wydziału Mechanicznego

 

     Dr inż. Tadeusz Matuszek był absolwentem Wydziału Maszynowego Politechniki Gdańskiej z 1964 roku. Z uczelnią związał swoje całe życie zawodowe. Był Nauczycielem licznej kadry inżynierów mechaników oraz Promotorem wielu wybitnych prac dyplomowych. Zawodowo dał się poznać jako Specjalista w zakresie maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego.
     Kształcenie studentów traktował w sposób niezwykle zaangażowany i rzetelny. Zarażał wszystkich swoim optymizmem. Był aktywnym działaczem studenckim. W latach 1965-1966 pełnił funkcję Marszałka I-go Parlamentu Studenckiego na PG.
     Był wieloletnim przedstawicielem Wydziału w Senacie Politechniki Gdańskiej. Za pracę dydaktyczną i naukową był wielokrotnie odznaczony nagrodami Rektora Politechniki Gdańskiej, Ministra, Złotym Krzyżem Zasługi, Złotą Odznaką Zasłużonego Pracownika Wydziału Mechanicznego PG i Złotą Odznaką ZSP.
     W Zmarłym Politechnika Gdańska traci znakomitego pedagoga, człowieka wysokiej kultury i szerokiej wiedzy, który pozostawił trwały ślad w rozwoju Politechniki Gdańskiej.

 

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składająDziekan, Rada Wydziału Mechanicznego, pracownicy i studenci

Pożegnanie odbędzie się dnia 22.03.2019 roku  na Cmentarzu Łostowickim w Gdańsku o godz.: 13:00 w kaplicy.
Ceremonia pogrzebowa  zaplanowana jest na godz. 13:30

 

Dołącz do projektu »Do kariery, gotowi, START! – Zawodowcy na mecie« TARGOIOWISKO 2019 Konkurs o nagrodę Czerwonej Róży 2019
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Studenci, Absolwenci Wydziału

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy, staży, praktyk znajdującymi się w bazie ofert na stronie Biura Karier  www.pg.edu.pl/biuro-karier oraz w zakładce KARIERA na indywidualnych kontach w Moja PG, gdzie również zachęcamy do stworzenia swojego profilu zawodowego (cv).

 

Pracodawcy

W celu zamieszczania ofert pracy, staży i praktyk dla studentów i absolwentów Wydziału Mechanicznego serdecznie zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej Biura Karier PG www.pg.edu.pl/biuro-karier lub do kontaktu telefonicznego z pracownikami biura pod numerem
tel. (058) 347 16 90.

 

Wybrane oferty pracy dla Studentów/Absolwentów Wydziału Mechanicznego

Wyświetlanie 5 - 8 z 76 rezultatów.
z 19

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.