Zaproszenie na otwarty wykład pt. "Implanty ślimakowe jako nowoczesna proteza słuchu" Sukces Filipa Ciszkiewicza studenta Wydziału Mechanicznego AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Zaproszenie Zaproszenie na otwarty wykład pt. "Implanty ślimakowe jako nowoczesna proteza słuchu"

Zaproszenie na otwarty wykład pt. "Implanty ślimakowe jako nowoczesna proteza słuchu"

W ramach popularyzacji tematyki biomateriałów Koło Naukowe ’Materiały w Medycynie’ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład pt. ,,Implanty ślimakowe jako nowoczesna proteza słuchu”, który wygłosi P. lek. med. inż. Andrzej Molisz z Katedry Medycyny Rodzinnej Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Sukces Sukces Filipa Ciszkiewicza studenta Wydziału Mechanicznego

Sukces Filipa Ciszkiewicza studenta Wydziału Mechanicznego

Informujemy, że student Wydziału Mechanicznego Filip Ciszkiewicz wygrał bardzo dobrze obsadzone zawody zaliczane do tygodnia Olimpijskiego. Jest to bardzo dobry prognostyk przed nadchodzącymi pucharami świata oraz kwalifikacjami do Igrzysk Olimpijskich w Tokyo w roku 2020. https://zeglarski.info/artykuly/andaluzyjski-tydzien-olimpijski-ciszkiewicz-pierwszy/ Serdecznie gratulujemy!!!

AGH AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society

AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society

Konferencja AGH ISC 2018 kierowana jest do studentów I i II stopnia zaangażowanych w szeroko rozumianą działalność badawczą i naukową (a także do ich opiekunów naukowych, promotorów i mentorów).

Grupa Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Po raz trzeci rusza programem stypendialny „Kierunek Grupa GPEC”. Program dedykowany jest studentom Politechniki Gdańskiej. Najzdolniejsi, na czas studiów mogą uzyskać grant finansowy, a po ukończeniu edukacji pracę u lidera branży ciepłowniczej na Pomorzu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Zaproszenie Zaproszenie na otwarty wykład pt. ,, Implanty - nadzieje i zwątpienia”

Zaproszenie na otwarty wykład pt. ,, Implanty - nadzieje i zwątpienia”

W ramach popularyzacji tematyki biomateriałów Koło Naukowe ’Materiały w Medycynie’ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład pt. ,,Implanty – nadzieje i zwątpienia”, który wygłosi Pan prof. Andrzej Zieliński – Kierownik Zespołu Biomateriałów z Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.