Serdecznie zapraszamy na wykład o przedsiębiorczości studentów Politechniki Gdańskiej AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Serdecznie Serdecznie zapraszamy na wykład o przedsiębiorczości studentów Politechniki Gdańskiej

Serdecznie zapraszamy na wykład o przedsiębiorczości studentów Politechniki Gdańskiej

Wykład odbędzie się w poniedziałek 19.03.2018 w godzinach 10-12 w sali 201 w budynku Wydziału Mechanicznego. Poprowadzą go Pan Grzegorz Kropacz oraz Pan Paweł Korycki (doradcy biznesowi z firmy ProfitPlus). Jest on skierowany głównie dla kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji (6 sem.). Prelegenci wyrazili jednak chęć prezentacji dla wszystkich zainteresowanych.

AGH AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society

AGH International Student Konference: Knowledge, Technology and Society

Konferencja AGH ISC 2018 kierowana jest do studentów I i II stopnia zaangażowanych w szeroko rozumianą działalność badawczą i naukową (a także do ich opiekunów naukowych, promotorów i mentorów).

Grupa Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Grupa GPEC szuka talentów - wygraj stypendium i pracę

Po raz trzeci rusza programem stypendialny „Kierunek Grupa GPEC”. Program dedykowany jest studentom Politechniki Gdańskiej. Najzdolniejsi, na czas studiów mogą uzyskać grant finansowy, a po ukończeniu edukacji pracę u lidera branży ciepłowniczej na Pomorzu. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia.

Zaproszenie Zaproszenie na otwarty wykład pt. ,, Implanty - nadzieje i zwątpienia”

Zaproszenie na otwarty wykład pt. ,, Implanty - nadzieje i zwątpienia”

W ramach popularyzacji tematyki biomateriałów Koło Naukowe ’Materiały w Medycynie’ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład pt. ,,Implanty – nadzieje i zwątpienia”, który wygłosi Pan prof. Andrzej Zieliński – Kierownik Zespołu Biomateriałów z Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania.

Praktyki Praktyki w siedzibie International Association of Science Parks and Areas of Innovation

Praktyki w siedzibie International Association of Science Parks and Areas of Innovation

We are pleased to inform you that we are opening new internship positions at IASP Headquarters for University and Higher Education students. In the attached document you will find full details of the internship scheme (profiles sought, description of tasks, duration, conditions, deadline for submitting candidatures, application form, etc.).

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.