Wykład otwarty pt. ,,Metody otrzymywania porowatych materiałów na bazie polimerów naturalnych do zastosowań w inżynierii tkankowej – zalety i wyzwania” Zawarto umowę licencyjną na wynalazek z Wydziału Mechanicznego GRUPA GPEC NA POLITECHNICE - JUŻ 19.11!
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Konferencja Konferencja NetVision'19

Konferencja NetVision'19
Jako Patroni wraz z organizatorem - stowarzyszeniem CEPRIM-ESTIEM zapraszamy na 19. edycję Ogólnopolskiej Konferencji NetVision. Odbędzie się ona w dniach 06-07 listopada 2019 na terenie Politechniki Gdańskiej.

Konkurs Konkurs "Debiut naukowy 2019 - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ"

Konkurs "Debiut naukowy 2019 - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ"
Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Mechanicznego studiów I, II i III stopnia do wzięcia udziału w konkursie "Debiut naukowy 2019 - ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ". Szczegóły w załącznikach.

Take Take a TEE, help yourself!

Take a TEE, help yourself!
Take a TEE, help yourself! TEE: TECHNICAL ENGLISH FOR ENGINEERS Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa PG zaprasza wszystkich zainteresowanych studentów, doktorantów oraz pracowników na...

Stypendia Stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów zakwalifikowanych na I rok studiów

Stypendia pomostowe dla tegorocznych maturzystów zakwalifikowanych na I rok studiów
https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/ https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/regulaminy/ Wnioski o stypendium...

Możliwość Możliwość odbycia stażu w Biurze Międzynarodowym Uniwersytetu w Bergen

Więcej informacji (warunki stażu, zadania stażystów, kontakt do uczelni) znajdą Państwo na stronie: link Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 września 2019 roku. 

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.