Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na PG

Biuro Karier PG, Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Samorząd Studentów PG oraz Wydawca karty Euro 26 zapraszają studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej do udziału w wydarzeniach, organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, które odbędą się na Uczelni w dniach 20 – 23 listopada 2019r. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizatorzy zapraszają na ciekawe spotkania, panele dyskusyjne oraz warsztaty z przedstawicielami urzędów, instytucji i stowarzyszeń,  które wspierają pomorskich przedsiębiorców.

PROGRAM:

20 listopada

9:45 – 15:00, Gmach Gł., sala 300 + hol

prelekcje Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Zespołu Rzeczników Patentowych PG, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG oraz prezentacje przedstawicieli urzędów i instytucji wspierających przedsiębiorców:

– Agencja Rozwoju Pomorza;

– Urząd Miasta Gdańska;

– Urząd Marszałkowski;

– ZUS;

– Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna;

– Gdański Urząd Pracy;

– Wojewódzki Urząd Pracy;

– Pierwszy Urząd Skarbowy.

Swoja ofertę zaprezentują również:  Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG, Samorząd Studentów PG oraz Biuro Karier PG.

21 listopada

12:00 – 15:00 panele dyskusyjne w ramach cyklu DBC - Development & Business Club;

18:00 – 21:00, AK PG Kwadratowa, „Business meeting” - spotkania twarzą w twarz z ludźmi sukcesu;

22:00 –  3:00, AK PG Kwadratowa, impreza "Business Party".

22 listopada

9:00 – 16:00, budynek Bratniak, sala 402

warsztaty z autoprezentacji "Wystąpienia codzienne i niecodzienne" przygotowane i prowadzone przez absolwenta PG oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wicemistrza Polski w Konkursie Mów Humorystycznych Michała Mańkiewicza.

23 listopada

9:00 – 17:00, budynek Bratniak sala 402

Projekt Ekspert – warsztaty, podczas których studenci zdobędą wiedzę z zakresu zarządzania projektami. Projekt Ekspert to cykliczna inicjatywa EURO26 oraz PM Experts.

Szczegóły wydarzenia  https://www.facebook.com/BiuroKarierPG/