Konkurs o nagrodę Czerwonej Róży 2020

Rusza kolejna edycja Konkursu Czerwonej Róży 2020 na najlepszego studenta i najlepsze koło naukowe uczelni województwa pomorskiego.
Regulamin Konkursu, komunikat oraz wzory formularzy zgłoszeniowych (wnioski) znajdują się również w dziale “Dokumenty do pobrania” na stronie Stowarzyszenia Czerwonej Róży www.czerwonaroza.org.pl .

Nagrodami w Konkursie będą:

• samochód osobowy dla najlepszego studenta,
  • 12.000 zł dla najlepszego koła naukowego.
  • nagrody dodatkowe ufundowane przez instytucje lub osoby prywatne.

Wnioski należy złożyć do Dziekanatu WM do 28.02.2020 r. (piątek) do godz. 14.00 (studenci, koła naukowe, organizacje studenckie) -wnioski zostaną zaopiniowane przez Prodziekana ds. Kształcenia i przekazane przez Dziekanat do Kapituły Konkursowej.

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu:
17.03.2020 r.(wtorek) - publiczna prezentacja finalistów z poszczególnych wydziałów PG przed Komisją Konkursową PG (Prodziekani wszystkich wydziałów),
17.03.2020 r.(wtorek) - posiedzenie Komisji Konkursowej i wybór laureatów etapu uczelnianego,
3.04.2020 r.(piątek) - termin dostarczenia dokumentów nominowanych z PG do biura organizacyjnego Stowarzyszenia Czerwonej Róży,
11.05.2020 r.(poniedziałek) - publiczna multimedialna prezentacja finalistów Konkursu (w Auli UG),
15.05.2020 r.(piątek) - zamknięte posiedzenie Kapituły Konkursowej (w UG),
17.05.2020 r.(niedziela) - otwarta uroczysta Gala Konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród (w Auli UG).

Załączone pliki