Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej 16 edycja konkursu "Gdyński Biznesplan" Technologie Kosmiczne i Satelitarne – ruszył nabór na drugą edycję studiów
Doktoranci
Oferty Pracy
Stypendia
Dla pracowników

Komunikat Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej

Wydziałowa Komisja Wyborcza informuje, że zaistniała konieczność przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Wydziału w grupach wyborczych B (pozostali nauczyciele akademiccy niebędący samodzielnymi pracownikami naukowymi), C (studenci i doktoranci) i D (pozostali pracownicy wydziału).

16 16 edycja konkursu "Gdyński Biznesplan"

16 edycja konkursu "Gdyński Biznesplan"

Studiujesz? Zgłoś Pomysł! 30 tys. zł dla studenta w „Gdyńskim Biznesplanie” Do 31 stycznia br. można zgłaszać się do 16. edycji konkursu „Gdyński Biznesplan”. Tym razem Miasto Gdynia zaprasza do udziału tylko studentów. Na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych i inne cenne nagrody.

Technologie Technologie Kosmiczne i Satelitarne – ruszył nabór na drugą edycję studiów

Technologie Kosmiczne i Satelitarne – ruszył nabór na drugą edycję studiów

Od semestru letniego roku akademickiego 2017/2018 rozpoczynamy kolejną edycję kształcenia na kierunku studiów stacjonarnych II stopnia Technologie kosmiczne i satelitarne (TKiS). Jest to kierunek międzyuczelniany, realizowany wspólnie przez Politechnikę Gdańską (PG) – Wydział Mechaniczny i Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki oraz przez Akademię Morską w Gdyni (AMG) – Wydział Elektryczny i przez Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni (AMWG) – Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich.

Zaproszenie Zaproszenie na otwarty wykład pt. ,,Materiały na bazie polimerów naturalnych do zastosowań w inżynierii tkankowej”

W ramach popularyzacji tematyki biomateriałów Koło Naukowe ’Materiały w Medycynie’ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na wykład pt. ,,Materiały na bazie polimerów naturalnych do zastosowań w inżynierii tkankowej”, który wygłosi P. mgr Beata Kaczmarek z Katedry Chemii Biomateriałów i Kosmetyków Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

AGH AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018)

Szanowni Państwo, w imieniu Komitetu Organizacyjnego przesyłam zaproszenie do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej AGH International Student Conference: Knowledge, Technology and Society (AGH ISC 2018), która odbędzie się w dniach 10-12 października 2018 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.