Rozpoczyna się głosowanie do budżetu obywatelskiego PG - II edycja Nowy kierunek studiów: „Inżynieria i Technologie Nośników Energii" V DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej 23.11.2017 r.
Doktoranci
Oferty Pracy
Stypendia
Dla pracowników

Rozpoczyna Rozpoczyna się głosowanie do budżetu obywatelskiego PG - II edycja

Rozpoczyna się głosowanie do budżetu obywatelskiego PG - II edycja

Od 21 listopada rozpoczęło się głosowanie nad projektami do drugiej edycji budżetu obywatelskiego (BO) Politechniki Gdańskiej. Do rozdysponowania jest 500 tys. zł, z czego 350 tys. zł przeznaczone zostanie na realizację projektów pracowniczych, a 150 tys. zł - studenckich.

Nowy Nowy kierunek studiów: „Inżynieria i Technologie Nośników Energii"

Nowy kierunek studiów: „Inżynieria i Technologie Nośników Energii"

Studenci VII semestru studiów I stopnia! Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym, dotyczącym uruchomienia nowego kierunku studiów: „Inżynieria i Technologie Nośników Energii"

V V DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej 23.11.2017 r.

V DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej 23.11.2017 r.

Biuro Karier wraz z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną serdecznie zapraszają na V DZIEŃ STREFY na Politechnice Gdańskiej. To wydarzenie, podczas którego studenci i absolwenci naszej Uczelni będą mieli możliwość poznania czołowych firm działających w PSSE oraz skonfrontowania swoich wyobrażeń o pracy w danej branży. Firmy przedstawią oferty pracy skierowane bezpośrednio do studentów i absolwentów PG, a także przybliżą specyfikę pracy na konkretnych stanowiskach pracy.

NOCNY NOCNY BIEG NA ORIENTACJĘ NA KAMPUSIE POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ!

NOCNY BIEG NA ORIENTACJĘ NA KAMPUSIE POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ!

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów oraz pracowników akademickich PG na nocny bieg na orientację organizowany na Kampusie Politechniki Gdańskiej, który odbędzie się w dniu 23 listopada o godz. 18:30

SEMINARIUM SEMINARIUM „DZIEŃ DOBRY BIZNES” na Wydziale Mechanicznym

SEMINARIUM „DZIEŃ DOBRY BIZNES” na Wydziale Mechanicznym

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na seminarium pt. „Dzień dobry biznes”, które odbędzie się 21 listopada 2017 r. o godz. 9.00 - 12.45.na Wydziale Mechanicznym w budynku nr 40 w sali 222.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.