Płatny Płatny staż w firmie PanLink

Płatny staż w firmie PanLink

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na: ...

Relacja Relacja z zawodów X. International Aventics Pneumobile Competition (http://en.pneumobil.hu/) organizowanych przez firmę AVENTICS


W dniach 4-6 maja w węgierskim mieście Eger odbyły się zawody X. International Aventics Pneumobile Competition (http://en.pneumobil.hu/) organizowane przez firmę AVENTICS. Uczestniczyło w nich około 50 ekip z Węgier, Polski, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii i Rumunii. Konkurs polega na skonstruowaniu pojazdu, który będzie zasilany 10 litrową butlą ze sprężonym powietrzem do ciśnienia 200 barów. Energię zmagazynowaną w sprężonym gazie trzeba jak najlepiej wykorzystać.

XXI XXI Edycja Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU)

XXI Edycja Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU)

Zarząd Stowarzyszenia Środowisko dla Środowiska serdecznie zaprasza do udziału w XXI Edycji Międzynarodowego Programu Stypendialnego dla Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Deutsche Bundesstiftung Umwelt (DBU). Zachęcamy do złożenia wniosku (po angielsku | po niemiecku) i skorzystania z niepowtarzalnej szansy rozwoju, jaką stwarza staż w renomowanych niemieckich instytutach badawczych, przedsiębiorstwach, urzędach itp. Więcej ... Program stypendialny DBU ma na celu profesjonalne zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska oraz zdobycie doświadczenia zawodowego, które ułatwi młodym absolwentom rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Konkurs Konkurs Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Miasta Gdyni


Konkurs Prezydenta Miasta Gdyni na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Miasta Gdyni w dwóch kategoriach: pracy inżynierskiej lub magisterskiej i pracy doktorskiej. Temat pracy powinien koncentrować się na problematyce związanej z rozwojem Miasta Gdyni, podnoszeniem jego konkurencyjności oraz posiadać związek z przyjętymi przez samorząd Miast planami i programami.

XV XV edycja Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2017


Urząd Patentowy RP ogłasza XV edycję Konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszej pracy naukowej na temat związany z własnością intelektualną, w tym z jej ochroną, zarządzaniem i marketingiem. Do Konkursu mogą być zgłaszane także prace z zakresu nauk technicznych i przyrodniczych.

Jaskółki Jaskółki Przedsiębiorczości- rusza kolejna edycja konkursu!

Jaskółki Przedsiębiorczości- rusza kolejna edycja konkursu!

Rusza kolejna edycja konkursu – Jaskółki Przedsiębiorczości. Studenci oraz doktoranci Politechniki Gdańskiej mają możliwość zgłaszania swoich pomysłów w grupach (do 3 osób) bądź w pojedynkę. Zadaniem uczestników jest przedstawienie innowacyjnego i niekonwencjonalnego pomysłu na biznes. Konkurs odbywa się pod patronatem prof. dr. hab. inż. Jacka Namieśnika Rektora Politechniki Gdańskiej.

Konkurs Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Nagroda im. Prof. Romualda Szczęsnego to prestiżowa nagroda przyznawana od 2002 roku przez Prezydenta Miasta Gdyni najzdolniejszym absolwentom Politechniki Gdańskiej. Głównym celem Nagrody jest upamiętnienie przedwcześnie zmarłego gdynianina, profesora Politechniki Gdańskiej i byłego dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Offer Offer job/internship in Northern Thuringia / European Service Northern Thuringia

Offer job/internship in Northern Thuringia / European Service Northern Thuringia

Oferty praktyk studenckich od instytucji niemieckiej European Service...

Informacja Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 11.04.2017 o godzinie 13.30 w Sali Audytorium 8 gmach CNB. Information meeting will be held Tuesday 11.04.2017 at 13.30 in Audytorium 8 room in Nanotechnology B (CNB).

Wyróżnienie: Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Gratulacje, Pan Marcin Wekwejt – doktorant katedry inżynierii materiałowej, zakładu biomateriałów uzyskał wyróżnienie najlepszej pracy przedstawionej w sesji wystąpień ustnych z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu pt. ,,Bioaktywność i biofunkcjonalność cementu kostnego – charakterystyka i metody badań” na IX Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2017.

Praktyki Praktyki 2017 w Philips Kętrzyn

Praktyki 2017 w Philips Kętrzyn

Do kogo jest skierowany Program? Studentów co najmniej III-go roku studiów, którzy: posługują się w stopniu komunikatywnym językiem angielskim i chcieliby rozszerzyć jego znajomość o język biznesu; chcieliby nauczyć się zarządzania projektami; chcieliby poznać środowisko Lean; chcieliby wspólnie tworzyć rozwiązania dla potrzeb innowacji, doświadczyć współpracy zespołu oraz procesu mutual learning – wzajemnego uczenia się i dzielenia swoim potencjałem; dodatkowo interesują się technologią i najnowszymi rozwiązaniami oświetleniowymi
Wyświetlanie 1 - 15 z 557 rezultatów.
z 38