Zakończenie Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Już tylko do 30 marca można zgłaszać się na wakacyjne wymiany studenckie w Stanach Zjednoczonych. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do aplikowania na wymiany, które odbywają się w miesiącach czerwiec - wrzesień 2017 roku, czyli nie kolidują ze studiami. Studenci mają także uproszczone procedury wizowe, a pracodawcy amerykańscy od 20 lat zatrudniają studentów z polskich uczelni wyższych, w tym od 9 lat z Politechniki Gdańskiej.

Konkurs Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Zbuduj Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Burmistrz Miasta Ząbki zaprasza do udziału w konkursie na budowę pasażerskiego pojazdu mobilnego zasilanego elektrycznie, pn. „Zbuduj pasażerski pojazd mobilny”. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań współczesną techniką oraz promowanie ekologicznych źródeł energii wynikających z planu gospodarki niskoemisyjnej miasta Ząbki.

Oferty Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

  1. Sapienza Università di Roma Area per...

INFORMACJA INFORMACJA DOTYCZĄCA GODZIN PRZYJĘĆ PRODZIEKANA DS. KSZTAŁCENIA dr hab. inż. Mariusza Deji


Informuję, że do dnia 12.03.2017r. zawieszone zostają godziny przyjęć Prodziekana ds. kształcenia dr hab. inż. M. Deji. Wszystkie sprawy związane z przedłużeniem sesji, rejestracją na kolejny semestr oraz inne należy załatwiać w formie złożenia odpowiedniego podania/ wniosku o rejestrację. Możliwość rozmowy z Prodziekanem ds. kształcenia po 13.03.2017r. uzyskają osoby, które złożą wcześniej stosowne dokumenty i zapoznają się z decyzją Prodziekana.

Premiera Premiera studencka baletu Pinokio W Operze Bałtyckiej

Premiera studencka baletu Pinokio W Operze Bałtyckiej

Opera Bałtycka w Gdańsku zaprasza na drugą już edycję premiery studenckiej -12 marca na godzinę 17:00. Tym razem spotykamy się przy okazji komedii baletowej „Pinokio” w reżyserii Giorgio Madii. Spektakle tego twórcy charakteryzuje wyrafinowane, poczucie humoru i ogromna muzykalność. Taki też będzie „Pinokio”. W spektaklu usłyszymy muzykę Nino Roty, twórcy muzyki do "Ojca chrzestnego" w reż. Francisa Forda Coppoli, kompozytora znanego ze współpracy z takimi reżyserami jak Federico Fellini i Luchino Visconti.

Kolejna Kolejna rekrutacja do projektu Biura Karier

Kolejna rekrutacja do projektu Biura Karier

Biuro Karier Politechniki Gdańskiej zaprasza studentów do udziału w projekcie „Do kariery, gotowi, START! – Zawodowcy na mecie”, współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem inicjatywy jest wsparcie studentów w podjęciu zatrudnienia zgodnego ze ścieżką kształcenia. Pierwsza grupa studentów, która wzięła udział w projekcie już podjęła pracę i realizuje swoje plany zawodowe w zgodzie ze ścieżką kształcenia. 1 marca br. ruszyła druga tura rekrutacyjna, która potrwa do 30 kwietnia br. – Nie należy jednak pozostawiać na ostatnią chwilę decyzji o przystąpieniu do projektu. Jest coraz więcej chętnych, a liczba miejsc jest ograniczona – zaznacza Monika Downar, kierownik

Trzecia Trzecia edycja Internetowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Trzecia edycja Internetowego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej

Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów z województwa pomorskiego. Celem konkursu jest popularyzacja idei integracji europejskiej, wiedzy na temat budżetu UE, programów kulturalnych i edukacyjnych, a także współpracy międzynarodowej Unii Europejskiej wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych i szkół wyższych.

Grupa Grupa PGE poszukuje innowacyjnych rozwiązań – rusza konkurs „Energia Innowacji”


Nawet 80 000 złotych mogą otrzymać łącznie zwycięzcy II edycji konkursu „Energia Innowacji” organizowanego przez Fundację PGE. Do konkursu można zgłaszać innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie.

Stypendium Stypendium z programu PO WER

Stypendium z programu PO WER

UWAGA STUDENCI, którzy otrzymują stypendium socjalne na PG i studenci z niepełnosprawnością. Myśleliście o tym by wyjechać z Erasmusa na studia i/lub praktyki, ale zniechęcało was zbyt niskie stypendium? Teraz możecie otrzymać wyższe dofinansowanie w ramach programu PO WER "Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej".

Na Na PG ruszył Inkubator Innowacyjności+

Na PG ruszył Inkubator Innowacyjności+

Centrum Transferu Wiedzy i Technologii od 2 lutego...

Oferta Oferta pracy: UNILEVER S.A.


Inżynier w Dziale Utrzymania Ruchu Lokalizacja: Unilever Polska SA, Fabryka w Bydgoszczy, ul. Kraszewskiego 20 - więcej informacji ...

Spotkanie Spotkanie z prof. Karlem Jenkinsem z Cranfield University (UK) dotyczące programu ERASMUS+


  TO ALL STUDENTS on Mechanical Engineering Faculty All of you who plan to spent two semesters abroad at Master Course during academic year...

Konkurs Konkurs o nagrodę Czerwonej Róży 2017

Konkurs o nagrodę Czerwonej Róży 2017

  Zapraszamy do udziału w prestiżowym konkursie,...

Lista Lista 5% najlepszych absolwentów studiów I i II stopnia w roku akademickim 2015/2016


  Lista 5% najlepszych absolwentów studiów I i II stopnia w roku akademickim 2015/2016
Wyświetlanie 1 - 15 z 541 rezultatów.
z 37