Job Job offer in the company Exova Metech


EXOVA  Calibration Technician English EXOVA calibrierer deutsch mechanik

Oferta Oferta pracy w firmie Exova Metech


EXOVA  Calibration Technician English EXOVA calibrierer deutsch mechanik

Obóz Obóz szkoleniowy ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii


Zapraszamy do udziału w obozie szkoleniowym ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju w przedziale wiekowym 18-25 lat, z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. W szkoleniu może wziąć udział jeden reprezentant z Polski. Obóz odbędzie się w dniach 17-23 sierpnia 2017 r. w Tajlandii.

Oferta Oferta pracy: NCH Europe

Oferta pracy: NCH Europe

NCH Europe to spółka dostarczająca innowacyjne i opatentowane rozwiązania w zakresie uzdatniania wody przemysłowej, oszczędzania energii oraz utrzymania i konserwacji parku maszynowego. Nasze rozwiązania są wykorzystywane w Europie w branży horeca, rolniczej oraz w sektorze przemysłowym i komunalnym. Spółka NCH Europe jest obecna w 26 krajach, zatrudnia ponad 2 000 pracowników i stanowi jeden z największych oddziałów NCH Corporation. NCH Corporation osiąga dochody w wysokości 1 mld USD pochodzące z portfela znakomicie prosperujących i rozwijających się spółek.

Erasmus+ Erasmus+ Traineeships!


Dear students! The application for Summer internships 2017 is still open! Find a host institution, arrange the intership programme and apply for a scholarship! Even EUR 600 per month! More information at: http://pg.edu.pl/international/erasmusplus-traineeships We invite you to visit our website with internships offers at: http://pg.edu.pl/international/offers-by-countries

Praktyki Praktyki w ramach Erasmusa!


Są jeszcze wolne środki na wyjazdy w ramach programu Erasmus na praktyki wakacyjne 2017! Znajdź firmę, ustal z nią swoje praktyki i zgłoś się do nas po stypendium. Nawet 600 € miesięcznie! Szczegóły na stronie: http://pg.edu.pl/international/praktyki Zapraszamy do korzystania z ofert praktyk zagranicznych: http://pg.edu.pl/international/oferty-praktyk-ogolne-info

Information Information about recruitment on ERASMUS+ mobility in academic year 2017/18

Information about recruitment on ERASMUS+ mobility in academic year 2017/18

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 11.04.2017 o godzinie 13.30 w Sali Audytorium 8 gmach CNB. Information meeting will be held Tuesday 11.04.2017 at 13.30 in Audytorium 8 room in Nanotechnology B (CNB).

Spotkanie Spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert

Spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert, którzy przedstawią informacje na temat oprogramowania edukacyjnego SOLIDWORKS. Termin spotkania: 26.06.2017, godz. 11.00, s. 401

Oferta Oferta pracy: UNISON Sp. z o.o.


Firma UNISON Sp. z.o.o zajmująca się projektowaniem i produkcją maszyn oraz linii produkcyjnych, poszukuje osób na stanowiska: - technolog / konstruktor -...

Wyróżnienie Wyróżnienie pracy magisterskiej w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.

Wyróżnienie pracy magisterskiej w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.

Praca dyplomowa magisterska pod tytułem: "Zaprojektować skrzynię biegów do samochodu z napędem na cztery koła" Alexandra Hildenbrandta, absolwenta studiów magisterskich została wyróżniona w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej, zakończonej w latach 2015 lub 2016, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej, Oddział Gdański. Promotorem pracy był dr inż. Ryszard Woźniak.

Oferta Oferta pracy: Flow Technics Spółka z o.o.


Inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw. Z A T R U D N I do działu handlowego inżyniera.Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.

OFERTA OFERTA PAKTYK w GSG TOWERS w Gdańsku


Dział technologiczny GSG Towers zainteresowany jest przyjęciem 3 studentów Wydziału Mechanicznego I lub II stopnia na 6 tygodniową praktykę . Termin odbywania praktyk: lipiec - grudzień 2017. W czasie trwania praktyki istnieje możliwość pogłębienia wiedzy praktycznej z zakresu spawalnictwa, technologii konstrukcji stalowych i technologii wież wiatrowych.

DYREKTOR DYREKTOR GDAŃSKIEGO ZARZĄDU DRÓG I ZIELENI ogłasza nabór na stanowiska pomocnicze i obsługi 16 osób -16 etatów


DYREKTOR GDAŃSKIEGO ZARZĄDU DRÓG I ZIELENI UL. PARTYZANTÓW 36, 80-254 GDAŃSK   na podstawie  ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych ...

Tematy Tematy prac dyplomowych dla studentów I semestru studiów II stopnia stacjonarnych i niestacjonarnych


Szczegóły  na stronie:  http://mech.pg.edu.pl/studenci/dyplomowanie/tematy-prac-dyplomowych
Wyświetlanie 1 - 15 z 575 rezultatów.
z 39