Komunikat dotyczący pracy Dziekanatu WM w dniu 2.05.2017r.

Uprzejmie informuję, że w dniu 02.05.2017r. (wtorek)
Dziekanat Wydziału Mechanicznego będzie zamknięty.

 Kierownik Dziekanatu WM mgr inż. Wioletta Braun
Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprasza Pracowników Politechniki Gdańskiej, Doktorantów i Studentów na Seminaria Wydziałowe, które odbywać się będą w Audytorium Wydziału Mechanicznego zgodnie z załączonym harmonogramem.
II Akademickie Forum Energii Jądrowej AGH 17-19 maja 2017 r. Informacje dotyczące wydawania tematów prac dyplomowych dla studentów I roku studiów II stopnia Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

II II Akademickie Forum Energii Jądrowej AGH 17-19 maja 2017 r.

II Akademickie Forum Energii Jądrowej AGH 17-19 maja 2017 r.

Katedra Energetyki Jądrowej Wydziału Energetyki i Paliw AGH wraz z Kołem Naukowym Energetyków Jądrowych „Uranium” zapraszają do udziału w Akademickim Forum Energii Jądrowej, które odbędzie się w Akademii Górniczo-Hutniczej w dniach 17-19 maja 2017 r.* Podczas tegorocznego wydarzenia poruszymy kwestie związane z technologiami oraz nowościami w energetyce jądrowej, wykorzystaniem w medycynie, prawem atomowym, a także ekonomicznymi, ekologicznymi oraz społecznymi aspektami energetyki jądrowej. AFEJ skierowane jest do studentów kierunków związanych z energetyką i fizyką jądrową, członków kół naukowych oraz miłośników tej tematyki z całej Polski.

Konkurs Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Nagroda im. Prof. Romualda Szczęsnego to prestiżowa nagroda przyznawana od 2002 roku przez Prezydenta Miasta Gdyni najzdolniejszym absolwentom Politechniki Gdańskiej. Głównym celem Nagrody jest upamiętnienie przedwcześnie zmarłego gdynianina, profesora Politechniki Gdańskiej i byłego dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Informacja Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 11.04.2017 o godzinie 13.30 w Sali Audytorium 8 gmach CNB. Information meeting will be held Tuesday 11.04.2017 at 13.30 in Audytorium 8 room in Nanotechnology B (CNB).

Wyróżnienie: Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Gratulacje, Pan Marcin Wekwejt – doktorant katedry inżynierii materiałowej, zakładu biomateriałów uzyskał wyróżnienie najlepszej pracy przedstawionej w sesji wystąpień ustnych z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu pt. ,,Bioaktywność i biofunkcjonalność cementu kostnego – charakterystyka i metody badań” na IX Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2017.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.