Dziekan Wydziału Mechanicznego zaprasza Pracowników Politechniki Gdańskiej, Doktorantów i Studentów na Seminaria Wydziałowe, które odbywać się będą w Audytorium Wydziału Mechanicznego zgodnie z załączonym harmonogramem.
Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017 Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych Zbuduj pasażerski pojazd mobilny
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Zakończenie Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Już tylko do 30 marca można zgłaszać się na wakacyjne wymiany studenckie w Stanach Zjednoczonych. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do aplikowania na wymiany, które odbywają się w miesiącach czerwiec - wrzesień 2017 roku, czyli nie kolidują ze studiami. Studenci mają także uproszczone procedury wizowe, a pracodawcy amerykańscy od 20 lat zatrudniają studentów z polskich uczelni wyższych, w tym od 9 lat z Politechniki Gdańskiej.

Konkurs Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Zbuduj Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Burmistrz Miasta Ząbki zaprasza do udziału w konkursie na budowę pasażerskiego pojazdu mobilnego zasilanego elektrycznie, pn. „Zbuduj pasażerski pojazd mobilny”. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań współczesną techniką oraz promowanie ekologicznych źródeł energii wynikających z planu gospodarki niskoemisyjnej miasta Ząbki.

Oferty Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

  1. Sapienza Università di Roma Area per...

INFORMACJA INFORMACJA DOTYCZĄCA GODZIN PRZYJĘĆ PRODZIEKANA DS. KSZTAŁCENIA dr hab. inż. Mariusza Deji


Informuję, że do dnia 12.03.2017r. zawieszone zostają godziny przyjęć Prodziekana ds. kształcenia dr hab. inż. M. Deji. Wszystkie sprawy związane z przedłużeniem sesji, rejestracją na kolejny semestr oraz inne należy załatwiać w formie złożenia odpowiedniego podania/ wniosku o rejestrację. Możliwość rozmowy z Prodziekanem ds. kształcenia po 13.03.2017r. uzyskają osoby, które złożą wcześniej stosowne dokumenty i zapoznają się z decyzją Prodziekana.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.