Konkurs Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Konkurs o Nagrodę im. Prof. Romualda Szczęsnego

Nagroda im. Prof. Romualda Szczęsnego to prestiżowa nagroda przyznawana od 2002 roku przez Prezydenta Miasta Gdyni najzdolniejszym absolwentom Politechniki Gdańskiej. Głównym celem Nagrody jest upamiętnienie przedwcześnie zmarłego gdynianina, profesora Politechniki Gdańskiej i byłego dziekana Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Informacja Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Informacja dotycząca naboru na ERASMUS+ w roku akademickim 2017/18

Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek 11.04.2017 o godzinie 13.30 w Sali Audytorium 8 gmach CNB. Information meeting will be held Tuesday 11.04.2017 at 13.30 in Audytorium 8 room in Nanotechnology B (CNB).

Wyróżnienie: Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Wyróżnienie: Pan Marcin Wekwejt - doktorant Katedry Inżynierii Materiałowej i Spajania

Gratulacje, Pan Marcin Wekwejt – doktorant katedry inżynierii materiałowej, zakładu biomateriałów uzyskał wyróżnienie najlepszej pracy przedstawionej w sesji wystąpień ustnych z zakresu nauk medycznych i nauk o zdrowiu pt. ,,Bioaktywność i biofunkcjonalność cementu kostnego – charakterystyka i metody badań” na IX Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL 2017.

Praktyki Praktyki 2017 w Philips Kętrzyn

Praktyki 2017 w Philips Kętrzyn

Do kogo jest skierowany Program? Studentów co najmniej III-go roku studiów, którzy: posługują się w stopniu komunikatywnym językiem angielskim i chcieliby rozszerzyć jego znajomość o język biznesu; chcieliby nauczyć się zarządzania projektami; chcieliby poznać środowisko Lean; chcieliby wspólnie tworzyć rozwiązania dla potrzeb innowacji, doświadczyć współpracy zespołu oraz procesu mutual learning – wzajemnego uczenia się i dzielenia swoim potencjałem; dodatkowo interesują się technologią i najnowszymi rozwiązaniami oświetleniowymi

Trwają Trwają zapisy na XIII Letnie Praktyki Badawcze

Trwają zapisy na XIII Letnie Praktyki Badawcze

Trwają zapisy na XIII Letnie Praktyki Badawcze – wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji. W poprzednich latach zrealizowaliśmy projekty m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Casinos Poland, Polskiej Grupy Zbrojeniowej i wielu innych.

Zakończenie Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Zakończenie rekrutacji na programy wymiany wakacyjnej w USA - 30 03 2017

Już tylko do 30 marca można zgłaszać się na wakacyjne wymiany studenckie w Stanach Zjednoczonych. Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do aplikowania na wymiany, które odbywają się w miesiącach czerwiec - wrzesień 2017 roku, czyli nie kolidują ze studiami. Studenci mają także uproszczone procedury wizowe, a pracodawcy amerykańscy od 20 lat zatrudniają studentów z polskich uczelni wyższych, w tym od 9 lat z Politechniki Gdańskiej.

Konkurs Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych

Firma 3M Poland po raz kolejny organizuje konkurs 3Mind dla studentów III lub IV roku studiów technicznych, którzy nie boją się wyzwań i chcieliby pracować w jednej z wiodących firm technologicznych na świecie. Zadaniem uczestników, którzy podzieleni zostaną na interdyscyplinarne zespoły, będzie tworzenie narzędzi demonstracyjnych, które następnie znajdą zastosowanie we wrocławskim Centrum Innowacji 3M.

Zbuduj Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Zbuduj pasażerski pojazd mobilny

Burmistrz Miasta Ząbki zaprasza do udziału w konkursie na budowę pasażerskiego pojazdu mobilnego zasilanego elektrycznie, pn. „Zbuduj pasażerski pojazd mobilny”. Celem konkursu jest rozwijanie i pogłębianie zainteresowań współczesną techniką oraz promowanie ekologicznych źródeł energii wynikających z planu gospodarki niskoemisyjnej miasta Ząbki.

Oferty Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

Oferty uczelni w ramach programu Erasmus+

  1. Sapienza Università di Roma Area per...

INFORMACJA INFORMACJA DOTYCZĄCA GODZIN PRZYJĘĆ PRODZIEKANA DS. KSZTAŁCENIA dr hab. inż. Mariusza Deji


Informuję, że do dnia 12.03.2017r. zawieszone zostają godziny przyjęć Prodziekana ds. kształcenia dr hab. inż. M. Deji. Wszystkie sprawy związane z przedłużeniem sesji, rejestracją na kolejny semestr oraz inne należy załatwiać w formie złożenia odpowiedniego podania/ wniosku o rejestrację. Możliwość rozmowy z Prodziekanem ds. kształcenia po 13.03.2017r. uzyskają osoby, które złożą wcześniej stosowne dokumenty i zapoznają się z decyzją Prodziekana.
Wyświetlanie 1 - 15 z 551 rezultatów.
z 37