Spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert Wyróżnienie pracy magisterskiej w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej. OFERTA PAKTYK w GSG TOWERS w Gdańsku
Aktualności
Doktoranci
Oferty Pracy
Galeria
Konferencje
Stypendia
Dla pracowników

Spotkanie Spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert

Spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert

Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby na spotkanie z przedstawicielami firmy Solidexpert, którzy przedstawią informacje na temat oprogramowania edukacyjnego SOLIDWORKS. Termin spotkania: 26.06.2017, godz. 11.00, s. 401

Oferta Oferta pracy: UNISON Sp. z o.o.


Firma UNISON Sp. z.o.o zajmująca się projektowaniem i produkcją maszyn oraz linii produkcyjnych, poszukuje osób na stanowiska: - technolog / konstruktor -...

Wyróżnienie Wyróżnienie pracy magisterskiej w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.

Wyróżnienie pracy magisterskiej w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej.

Praca dyplomowa magisterska pod tytułem: "Zaprojektować skrzynię biegów do samochodu z napędem na cztery koła" Alexandra Hildenbrandta, absolwenta studiów magisterskich została wyróżniona w konkursie im. Prof. Ryszarda Dąbrowskiego na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie mechaniki teoretycznej i stosowanej, zakończonej w latach 2015 lub 2016, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej, Oddział Gdański. Promotorem pracy był dr inż. Ryszard Woźniak.

Oferta Oferta pracy: Flow Technics Spółka z o.o.


Inżynierska firma produkcyjno-handlowa, działająca na rynku krajowym i zagranicznym w zakresie urządzeń i armatury dla autocystern i baz paliw. Z A T R U D N I do działu handlowego inżyniera.Oferujemy ciekawą, niebanalną pracę z szerokimi perspektywami rozwojowymi.

OFERTA OFERTA PAKTYK w GSG TOWERS w Gdańsku


Dział technologiczny GSG Towers zainteresowany jest przyjęciem 3 studentów Wydziału Mechanicznego I lub II stopnia na 6 tygodniową praktykę . Termin odbywania praktyk: lipiec - grudzień 2017. W czasie trwania praktyki istnieje możliwość pogłębienia wiedzy praktycznej z zakresu spawalnictwa, technologii konstrukcji stalowych i technologii wież wiatrowych.

Aby móc korzystać z funkcjonalności należy zainstalować wtyczkę Flash.