Oferta pracy dla absolwenta - TS Group

  • Aktualnie do naszych struktur w Dziale Research & Development  poszukujemy osoby  na stanowisko:

    KONSTRUKTOR MECHANIK

    Specjalista ds. termodynamiki
    miejsce pracy: Gdynia

    Głównym zadaniem osoby na stanowisku Konstruktor Mechanik będzie opracowywanie zmian konstrukcyjnych w centralach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz w budowie i rozwoju głównych komponentów funkcjonalnych central.

    Zadania:

    • Doskonalenie i rozwój  konstrukcji central wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
    • Dobory techniczne komponentów central,
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do wprowadzanych zmian konstrukcyjnych,
    • Przeprowadzanie testów wprowadzanych zmian,
    • Przygotowywanie specyfikacji do wdrożenia zmiany w systemie doboru.

    Oczekiwania:

    • Absolwent politechniki, mile widziany  staż, doświadczenie w zakresie projektowania, konstruowania, doborów technicznych w firmie z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej,
    • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: mechanika, klimatyzacja i wentylacja, energetyka cieplna) ,
    • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad, umiejętność modelowania 3D będzie dodatkowym atutem,
    • Systematyczność i dbałość o detale,
    • Zdolności analityczne i organizacyjne,
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji o ogólnoświatowym zasięgu,
    • Możliwość pracy poza granicami Polski
    • Udział w ciekawych projektach realizowanych przez Dział R&D,
    • Wyjazdy na targi i szkolenia
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia na adres tsgroup@tsgroup.pl

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
    (Dz. U. nr 133 poz. 883).”